Wytyczne dotyczące sterylizacji przedstawiono w załączniku za zgodą autorów.

Załączniki:
Pobierz plik (wytyczne.pdf)wytyczne.pdf[ ]1390 kB

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łomży, informuje o konferencji naukowo-szkoleniowej pn. „Szczepienia ochronne – jak zachęcić nieprzekonanych” zorganizowanej przez Ministerstwo Zdrowia i Instytut Matki i Dziecka w ramach działań podejmowanych na rzecz promocji szczepień, skierowanej do lekarzy rodzinnych i pediatrów.

Konferencja odbędzie się w sobotę, 29 września 2018 roku w Instytucie Matki i Dziecka, przy ulicy Kasprzaka 17a w Warszawie.

Informacja o konferencji została zamieszczona na stronie Instytutu.

Link do zaproszenia poniżej:

http://www.imid.med.pl/pl/aktualnosci/konferencja-szczepienia-ochronne-jak-zachecicnieprzekonanych

Konferencja została przewidziana dla 150 osób, tym samym liczba zgłoszeń jest ograniczona. Udział uczestników jest bezpłatny. Osoby zainteresowane muszą wysłać zgłoszenie do udziału w konferencji zgodnie z informacją podaną na stronie Instytutu.

Link do strony MZ, gdzie został zamieszczony komunikat: https://www.gov.pl/zdrowie/zapraszamy-do-wziecia-udzialu-w-konferencji-szczepienia-ochronne-jak-zachecic-nieprzekonanych

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Od 20 marca do 29 czerwca 2018 r. będziecie mogli bezpłatnie zaszczepić swoje dziecko przeciwko pneumokokom.

Szczepieniom podlegają dzieci z roczników 2013-2016, które nie były dotychczas szczepione.

       Zachęcamy do zapoznania się oraz pobrania materiałów informacyjnych dotyczących Projektu „Zapobieganie zakażeniom HCV” realizowanego przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – PZH w Warszawie.

Czytaj więcej: Zapobieganie zakażeniom HCV